KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13061050
nr 1306 1050
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Två potatis", 1977. Signerad, numrerad 32/40, oramat löst blad, 15,5x18 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:02:23
300 kr
400 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander